Nume: MOLDEXPO
Adresa: MD-2008, Republica Moldova, or. Chisinau, str. Ghioceilor, 1
Telefon: (+373 22) 810-462, 810-416, 810-419
Fax: (+373 22) 74-74-20
E-mail: info@moldexpo.md
Website: www.moldexpo.md
Detalii:
Director general: Arcadie Andronic
E-mail: andronic@moldexpo.md
Telefon: +373 22/ 81-04-62

Director executiv: Valentin Cainarean
E-mail: cainarean@moldexpo.md
Telefon: +373 22/ 81-04-01

Contabil şef: Rita Bobu
Telefon: +373 22/ 81-04-20
E-mail:fin@moldexpo.md

Şef Serviciul Expoziţii şi Suport: Emilia Berlinskaia
Telefon: +373 22/ 81-04-16
E-mail:emilia@moldexpo.md

Şef Secţia Reclamă: Tatiana Reaboi
Telefon: +373 22/ 81-04-19
E-mail:pr@moldexpo.md

Şef Secţia Protocol şi Relaţii Publice: Lidia Staraşciuc
Telefon: +373 22/ 81-04-14
E-mail:lidia@moldexpo.md

Şef Secţia Montare şi amenajare standuri expoziţionale: Vladimir Cataev
Telefon: +373 22/ 81-04-13
E-mail: cataev@moldexpo.md

Şef Secţia Design: Petru Zglavoci
Telefon: +373 22/ 81-04-13
E-mail: design@moldexpo.md
Categorie: Galerii